Aktualne Konkursy


24.05.2018

Konkurs Plastyczny

Z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę pragniemy zaprosić mieszkańców Gminy Dzwola do udziału konkursie plastycznym pt. ,,Cześć i chwała bohaterom”. Tematyką konkursu jest portret zasłużonego dla naszej ojczyzny marszałka Józefa Piłsudzkiego.

W ten wyjątkowy 2018 rok postarajmy się głosić i kultywować prawdę upamiętniającą losy naszych bohaterów - utrwalajmy ją i przekazujmy młodym pokoleniom.

Regulamin konkursu dostępny w zakładce pliki do pobrania.

 

24.05.2018

Konkurs Czytelniczy

Zachęcamy wszystkich mieszkańców Gminy Dzwola do wzięcia udziału w konkursie na najlepszego czytelnika marzec - sierpień 2018 r. Do wygrania przewidziane są bardzo atrakcyjne nagrody ufundowane przez Hotel Królewski oraz Zoom Natury w Janowie Lubelskim. Zapraszamy do czytania i życzymy powodzenia !!!

13.06.2018

Szanowni Państwo, Fundacja KOLOROWO i Szkoła Kornelówka serdecznie zapraszają do udziału w ogólnopolskim konkursie pt. "Matematyczne natchnienie dla artysty" w ramach projektu "Escher - fenomen logicznego designu" objętego honorowym patronatem Ambasady Holandii w Polsce, Fundacji Eschera i Politechniki Łódzkiej.